Windows Phone 8.1 ile gelecek yeni özellikler sızdı

Wincomin

Windows Phone ve Windows için Türkiye'de konumlanan detaylı kaynak ve güncel haber sitesi. Türkiye'deki Windows Phone kullanıcılarına rehber olmak ve güncel haber içeriği sunmayı hedeflemiştir.

Okumak İsteyebilirsiniz...

3 Yorum

 1. Görkem diyor ki:

  Sıkıntı yok L520 ye yine bu özelliklerin sadece 1-2 si gelir diğerleri olmaz %100 eminim bu konuda !

 2. SELİN diyor ki:

  WİNDOWS + NOKİA BUGÜNÜN ŞARTLARINA GÖRE,PHALET TELEFONLARDA ((ÖRN.6 inç 1520)) kesinlikle SYNUS (ÖZELLİKLİ)KALEM OLMALI..ANCAK BİRÇOK SATICI VE KULLANICI,nın verdiği bilgide ŞU AN İTİBARİYLE win(Nokia-lumia)telefon 1520 modelinde kalem ile yazmak ve özellik yapmak mümkün görünmemekte ve satıcı + kullanıcı kitlesi bu nedenle NOKİA,lardan uzaklaşmakta ve tercih ettirilmemektedir.
  Haliyle bu durumda WİNDOWS,un telefonlarının satışını belirli bir ölçekte
  satışını düşürmektedir.
  Windows gibi bir kuruluş böyle bir ANA İSTEĞİ hangi mantık katagorisiyle görmemezlikten gelmesi ve basit uygulamaları GÜNCELLEME,lerine dahil ederken ANİ İSTEK VE GEREKSİM OLARAK KALEM ÖZELLİĞİNİ geliştirmiş bu telefonuna dahil etmemiştir.
  Birçok arkadaşımız bu nedenle SAMSUNG note 3,(türkiyedeki ürünü,octa 5 1900 hrz (avrp.daki samsung ve Nokia 1520 de bulunan snapdragon 800) 2.200 hrz,inin altındaki (MECBUREN)Bu telefonu tüm satıcılar önermektedir.
  Halbuki andoid telefonlarda ram sorunu her kullananın başını ağırtmakta ve kendisini bu alanın dışına çıkarmak için çareler aramaktadır.
  İşte bu çare,WİN>NOKİA 1520,DE OLABİLİRLİK AÇISINA YAKLAŞMAKTA İKEN,S-PEN olmaması bu telefonun satılmasına engel olmaktadır.
  GÜNCELLEME,LERİN BÜTÜNÜNÜ İNCELERKEN Windows yine kalem özelliklerinden ve kalem estetiğinden Nokia 1520 model telefonunu mahrum bırakmıştır.
  WİNDOWS acilen bu veya gelecek telefonlarında (büyük boy !)kalem özelliğini ve dahili kalem yapısını değerlendirmelerine almalıdır.ÖNERİLERİMİZ !
  WİNDOWS sitesi olarak bilgilerinize sunulur..
  saygılarımızla,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir